Piloxing
piloxing

VIDEO PILOXING

DVD JUŻ W SKLEPACH !

piloxing

Co to Piloxing

Piloxing jest ekscytującym i nowym interdyscyplinarnym programem sportowym, który przyciąga jak magnes wielkich fanów fitness oraz sportu. Wielką popularnością cieszy się wśród gwiazd Hollywood oraz innych gwiazd międzynarodowego formatu.

Piloxing łączy w sobie elementy pilates oraz ćwiczeń bokserskich przez co bardzo efektownie pomaga przy spalaniu tkanki tłuszczowej i rzeźbi mięśnie. Ćwiczenia są idealnym połączeniem zabawy z wysiłkiem fizycznym.

Piloxing stoworzył szwedzki sławna tancerka Viveca Jensen. Jej misją jest awans społeczny poprzez fitness. Pragnie aby wszystkie kobiety miały większe szanse w życiu zawodowym i piloxing poprzez ćwiczenie ciała oraz poprawę psychicznego podejścia do życia ma to ułatwić i każdej kobiecie pomóc pozytywnie i asertywnie myśleć.

W piloxingu łączy się szybkość i zwinność jak w boksie z piękną rzeźbą i elastycznością jak w pilates, a jeżeli doda się do tego dobrą zabawę i seksowne ruchy taneczne to efekt mamy murowany.

Ćwiczenia obejmują także wykorzystanie ważonych rękawic, które doskonale wpływają na muskulaturę ramion i maksymalizację układu krążenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *